ГАЛЕРЕЯ РОДИНИ ЯРОВИХ

ЯРОВИЙ ІЛЛЯ МИКОЛАЙОВИЧ

ТВОРЧІСТЬ

 
Language
до початку
 
Знаки зодіаку
 
     
     
 

«Я імпульс, спалах, слово, яке повинно звучати»

 

Яровий Ілля народився в 1983 році в сім'ї художників: Сергеєвої Ганни і Ярового Миколая в місті Суми. Навчався в Сумській дитячій художній школі та Київській республіканській художній школі імені Т. Г. Шевченко, після якої поступив і закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури, факультет живопису. У майстерні професора В. І. Гуріна і А. Є. Зорко. А також брав уроки у О. Г. Тітова.
У творчості художника відбилися дві крайності нашої епохи: традиції реалістично-імпресіоністичнойї вітчизняної школи живопису і пошуки сучасного концептуального, філософського, глобального погляду на світ. Його картини стають відображенням власного сприйняття світу.
Для пейзажів характерні чіткість композиції і колористичних рішень.
Спостереження за станами природи сприяє створенню ліричного образу України, зокрема Сумщини, Києва, Криму, передаючи національний колорит і мальовничість.
Яровий Ілля не обмежується банальною передачею побаченого, а створює узагальнений образ природи.
У творах помітні щирість, поетичність і цілісність.
Натюрморти та портрети художника відрізняються високим професіоналізмом, чітким композиційним рішенням і насиченістю колірної гами.
Колорит - основна емоційна складова робіт.
У абстрактному живопису властиві символіка форм, насиченість композиції; важливі колір, пляма, лінія, освітленість.
Яровий Ілля прагне до філософсько-емоційного осмислення дійсності.
Наповнені сили образи є своєрідною моделлю космосу.
Розміщені тут роботи дають можливість зрозуміти, як працює художник, що його хвилює, які вимоги пред'являє він до своєї творчості.
Твори Ярового Іллі приваблюють глядача, про це свідчать активне колекціонування робіт художника і показ їх на всеукраїнських художніх виставках.

 
Галерея Родини Ярових © 2009-2010